SAH 800 L
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 800 kg / 24 h (33 kg / 1h) 1760 lbs / 24 h (27.6 lbs / 1h) |
| Potrošnja vode | 0,8 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R449A (fluorinated greenhouse gas GWP 1397) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 4,2 kg |
| CO2e | 4,9 t |
| Širina | 1170 mm |
| Dubina | 760 mm |
| Visina | 1150 mm |
| Težina | 280 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 2,52 kW 3.78 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾“ spoljni navoj |
| Odvod vode | Vodovod: ¾” spoljni navoj; odvod vode ¾” obujmica za crevo |



















