SAH 1500 L
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 1500 kg / 24 h (62 kg / 1h) 3300 lbs / 24 h (136 lbs / 1h) |
| Potrošnja vode | 1,5 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R449A (fluorinated greenhouse gas GWP 1397) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 5,2 kg |
| CO2e | 7,3 t |
| Širina | 1430 mm |
| Dubina | 780 mm |
| Visina | 1230 mm |
| Težina | 355 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 4,37 kW 5.868 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾” spoljni navoj |
| Odvod vode | 1” obujmica za crevo |



















