SAH 250 L
Ledomati sa integrisanom kondenzacionom jedinicom. SAH MAJA ledomati su označeni sa ‘ HI -GEN zaštićen ‘ , naš princip za proizvodnju higijenskog MAJA leda . HI – GEN ledomati su dizajnirani da omoguće brzo i jednostavno čišćenje i proizvodnju pahuljica leda pod odličnim sanitarnim uslovima.
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 250 kg / 24 h (10 kg / 1h) 550 lbs / 24 h |
| Potrošnja vode | 0,25 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R449A (fluorinated greenhouse gas GWP 1397) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 1,6 kg |
| CO2e | 2,2 t |
| Širina | 776 mm 31 “ |
| Dubina | 581 mm 23 “ |
| Visina | 996 mm 39 “ |
| Težina | 145 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 1,26 kW 1.7 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾“ spoljni navoj |
| Odvod vode | Vodovod: ¾” spoljni navoj; odvod vode ¾” obujmica za crevo |














