- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 85 kg / 24 h (3,5 kg / 1 h) 187 lbs / 24 h (7,7 lbs / 1 h) |
| Potrošnja vode | 0,085 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R 449A (fluorovani stakleni gas GVP 1397) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 0,7 kg |
| CO2e | 1,0 t |
| Širina | 705 mm |
| Dubina | 700 mm |
| Visina | 1380 mm |
| Težina | 155 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 1AC/50Hz/230V/N/PE 0,58 kV |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾“ spoljni navoj |
| Odvod vode | 2 x ¾“ obujmica za crevo |
| Kapacitet silosa | 50 kg |
















