SAH 3000 L
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 3000 kg / 24h (125 kg / 1h) 6600 lbs / 24h (275 lbs / 1h) |
| Potrošnja vode | 3,0 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R449A (fluorinated greenhouse gas GWP 1397) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 10,0 kg |
| CO2e | 14,0 t |
| Širina | 1700 mm |
| Dubina | 980 mm |
| Visina | 1420 mm |
| Težina | 600 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 7,76 kW 10.4 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾” spoljni navoj |
| Odvod vode | 1” obujmica za crevo |



















