NAS 300 L
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 300 kg / 24 h (12 kg / 1 h) 660 lbs / 24 h (26.4 lbs / 1 h) |
| Potrošnja vode | 0,30 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R290 (propane), GWP 3 |
| Punjenje rashladnog sredstva | 1,15 kg |
| CO2e | < 0,1 t |
| Širina | 620 mm |
| Dubina | 640 mm |
| Visina | 755 mm |
| Težina | 79 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje |
| Električni priključak | 1,15 kW 1.541 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾” spoljni navoj |
| Odvod vode | ¾” obujmica za crevo |
| Tretman vodom | MAJA preporučuje korišćenje sistema filtera za vodu za zaštitu mašine od taloga i naslaga kamenca radi bolje higijene. |
| Sistem samočišćenja MAJA-SCS | nije uključeno |

















