NAS 970 L
- Description
- Tehničke karakteristike
Description
| Izlaz leda pribl. | 970 kg / 24 h (40 kg / 1 h) 2134 lbs / 24 h (88 lbs / 1 h) |
| Potrošnja vode | 0,97 m³ /24h |
| Rashladno sredstvo | R452A (fluorinated greenhouse gas GWP 2141) |
| Punjenje rashladnog sredstva | 1,2 kg |
| CO2e | 2.57 t |
| Širina | 850 mm |
| Dubina | 640 mm |
| Visina | 915 mm |
| Kućište | prednji, bočni i gornji paneli i otvor za led od nerđajućeg čelika |
| Težina | 147 kg |
| Kondenzaciona jedinica | vazdušno hlađeno izvođenje (L) |
| Električni priključak | 3,6 kW 4.8 h.p. |
| Specijalni napon | na zahtev |
| Vodovod | ¾” spoljni navoj |
| Odvod vode | ¾” obujmica za crevo |
| Tretman vodom | MAJA preporučuje korišćenje sistema filtera za vodu za zaštitu mašine od taloga i naslaga kamenca radi bolje higijene. |
| Sistem samočišćenja MAJA-SCS | nije uključeno |

















